Forumi Kuq E Zi
Një Bugatti prej porcelani, që vlen 2 milion euro Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Një Bugatti prej porcelani, që vlen 2 milion euro Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Duhet të kesh nerva çeliku për të ngarë këtë super makinë të tillë nëpër rrugë e mbipopulluara të Parisit, por në fakt ai e ka lanë vetëm në park, të parkuar paralel.Kjo është një makinë unike, e parkuar në një nga rrugët e Parisit. Bugati i veçantë, që arrin një shpejtësi maksimale prej 410 km/h është realizuar në bashkëpunim me një firmë që zakonisht prodhon ibrik çaji. Një e tillë nuk është parë kurrë në Evropë pasi ajo është e veshur me porcelan.Modeli L’or Blanc i Beyron Super Sport i Bugatit llogaritet të kushtojë rreth 2 milion euro dhe këtë makinë të pazakontë e ka blerë një miliarder nga Arabia Saudite.Një Bugatti prej porcelani, që vlen 2 milion euro Article-2132581-12AF12D5000005DC-204_964x608Një Bugatti prej porcelani, që vlen 2 milion euro Article-2132581-12AF11A9000005DC-504_470x638

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
skam kuptuar kurre pse meshkujt jane kaq te fiksuar pas nje makine edhe aq me teper pse harxhojne nje shifer te till x nje gje qe me prekjen e par mund te shkaterrohet boh

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
@Engjelli_blu shkruajti:skam kuptuar kurre pse meshkujt jane kaq te fiksuar pas nje makine edhe aq me teper pse harxhojne nje shifer te till x nje gje qe me prekjen e par mund te shkaterrohet boh
Një Bugatti prej porcelani, që vlen 2 milion euro 2975102265shum dakord me ty angel


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons