Forumi Kuq E Zi
Hera e parë në krevat, Ja se si duhet te veproni... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Hera e parë në krevat, Ja se si duhet te veproni... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Për të qenë nata e parë juaja e përbashkët fantastike, përmbajuni këtyre katër rregullave...
E keni njohur njeriun e jetës suaj. Gjërat zhvillohen në drejtimin më të mirë të mundshëm. Ka ardhur radha edhe për pak “aksion” në shtrat. Ju jep puthje fantastike, prandaj supozoni që edhe seksi do të jetë i tillë. Ndoshta edhe jo. Mirëpo këtu ekziston një ndihmë e vogël.
Rregulla 1: Mos u nxitoni
Qëllimi duhet të jetë që të vëzhgoni zhvillimin e ngjarjes dhe të mësoni se çka i pëlqen. Gjatë paralojës në cilindo moment kur do ta kuponi se do të nisë të bëjë “gjënë kryesore”, fuqishëm kapeni me duar dhe jepjani një puthje të gjatë, të ëmbël dhe të zjarrtë. “Shumica e meshkujve kënaqen kur femra bën nga pak diçka agresive dhe i ndihmon që ta kuptoj se çka vërtet dëshiron”, thotë Kerol Altman, autore e librit “You Can Be Your Own Sex Therapist!”
Rregulla 2: Bëhuni të vetëdijshme për momentet e pakëndshme
“Të jeni me dikë për herë të parë është mjaft stresuese, sepse do të brengoseni se a i pëlqen ajo që bëni”, thotë Kerol. “Nëse ngatërrohet rreth zbërthimit të jelekut, mos e lini që të mundohet dhe në fund të bëhet i frustruar. Buzëqeshni dhe i thoni”:”Më lejo të provoj unë. Mund ta bëj këtë”.
Rregulla 3: Thoni diçka të bukur
Meshkujt vështirë se mund të ndihen të kënaqur, nëse nuk janë të sigurt që edhe partnerja po ndihet mirë. Jini e sigurt se do t’i bëni me dije që po ndiheni super, diçka që vërtet po ju kënaq. Sepse ai do t’i fut në memorie çdo gjë që do t’i thoni dhe atë do ta përsërisë secilën herë tjetër duke menduar që po kënaqeni shumë.
Rregulla 4: Përmbahuni nga stilet ne shtrat
Mbase jeni të padurueshme që të tregoni të gjitha marifetet tuaja seksuale, hera e parë nuk është koha për to. Përdoreni ndonjë imtësi, si p.sh. ta përkëdhelni vetveten, derisa ju shikon ai. Paralajmërojeni në atë mënyrë që herën e dytë, të retë apo edhe herëve të tjera do ta presin surprize të reja.


Hera e parë në krevat, Ja se si duhet te veproni... Zzn10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Rregulla 3: Thoni diçka të bukur
Meshkujt vështirë se mund të ndihen
të kënaqur, nëse nuk janë të sigurt që edhe partnerja po ndihet mirë.
Jini e sigurt se do t’i bëni me dije që po ndiheni super, diçka që
vërtet po ju kënaq. Sepse ai do t’i fut në memorie çdo gjë që do t’i
thoni dhe atë do ta përsërisë secilën herë tjetër duke menduar që po
kënaqeni shumë.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons