Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Sapo keni nisur një lidhje të re dhe sot është nata juaj ‘e parë’ e seksit. Edhe pse mund të duket pak e habitshme, ka disa rregulla që duhen respektuar në këtë marrëdhënie seksuale.
Nëse kjo marrëdhënie nuk është sa për një natë dhe doni diçka serioze, ja cilat janë këshillat për të shmangur gabimet në krevat.

Relaks!
Sillu natyrshëm dhe qetësisht. Ky ishte një moment që do të ndodhte dhe ju e prisnit të dy! Mos u trego vulgare!

Këtë herë, mos drejto
Meshkujt në pjesën më të madhe duan të ndihen gjahtarë. Të paktën për këtë herë të parë lejoja atij të drejtojë marrëdhënien intime. Ai e ka këtë të drejtë natën e parë.

Po seksi oral?
Ka mendime të ndryshme nëse seksi oral duhet të jetë pjesë e ‘menysë’ natën e parë. Disa mendojnë se partnerët duhet t’ia shprehin njëri-tjetrit këtë kërkesë. Por psikologët i këshillojnë femrat që këtë mbrëmje ‘të marrin’ më shumë se sa ‘të japin’. Kjo nuk do të thotë që duhet të shtiresh nëse diçka nuk të pëlqen. Bisedoje me të!

Fol
Mos bëj gabimin e ‘gojës së mbyllur’. Sigurisht, nuk është se do të të duhet të flasësh për çështje pune, por diçka joshëse, intime apo britma kënaqësie janë elementet që do ta bëjnë atë të kuptojë se gjithçka po shkon mirë.
Një këshillë: Gjatë seksit, mos e pyet nëse i pëlqen apo jo.

Mos qesh
Ai mund të mendojë se po qeshni me trupin e tij ose, më keq akoma, me përmasat e ‘’thesarit’.

Higjiena personale
Mos e neglizho higjienën personale! Sigurisht, aromat femërore e eksitojnë mashkullin, por qëndro tek zgjedhjet natyrale – mos e tepro me parfume të forta.

Mos u shtir
E fundit, por më e rëndësishmja: Ji vetvetja. Nuk është e nevojshme të shtiresh sikur të pëlqen gjithçka. Kjo ndodh rrallë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
sa mire

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Mos qesh
Ai mund të mendojë se po qeshni me trupin e tij ose, më keq akoma, me përmasat e ‘’thesarit’.
ncnncnccncncn ktu gabimi ca gocave


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
Eshte e vecant.

Klio

avatar
Moderator
Moderator
Fol
Mos bëj gabimin e ‘gojës së mbyllur’. Sigurisht, nuk është se do
të të duhet të flasësh për çështje pune, por diçka joshëse, intime apo
britma kënaqësie janë elementet që do ta bëjnë atë të kuptojë se
gjithçka po shkon mirë.
Një këshillë: Gjatë seksit, mos e pyet nëse i pëlqen apo jo.


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons