Forumi Kuq E Zi
Kishin fituar llotarinë, por… nuk e dinin! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kishin fituar llotarinë, por… nuk e dinin! Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Kishin fituar llotarinë, por… nuk e dinin! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kishin fituar llotarinë, por… nuk e dinin! Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kishin fituar llotarinë, por… nuk e dinin! 600926_456724877672272_141388129205950_1872513_1496161801_n
Kishin fituar llotarinë, por… nuk e dinin!

Një çift nga Britania e Madhe, zbuloi se kishte fituar një loto me vlerë 1 milion paund, kuponin e të cilës e mbante për më shumë se dy muaj të ngjitur me magnete në sipërfaqen e frigoriferit, pa e ditur vlerën e tij.

Alan dhe Kim Eliot e hapnin frigoriferin çdo ditë, por pa e ditur se kuponi që kishin ngjitur aty, ishte ai me fat, që do t’i bënte super të pasur. Ata e kishin blerë atë në muajin mars, kur edhe ishte hedhur shorti i llotos “EuroMillions”.

Para pak ditësh Alan vendosi të shikonte në gazetë se cili ishte fituesi i 1 milion paundeve dhe i çuditur, mësoi se ishte vetë ai. Vërtet çifti humbi 7.500 paunde, pasi nuk e dorëzoi kuponin fitues brenda afateve kohore të përcaktuara nga rregullatorja e llotos, por në 1 milion paunde, çfarë janë 7.500!

Tashmë dy fatlumët po përgatiten të bëjnë pushime në hotele luksoze, si dhe të blejnë një makinë të re.

“Kur shkova në agjenci, mësova se kisha fituar 1 milion paunde. Nuk e besoja në fillim, kujtoja mos më bënin shaka. Kur u binda për shumën që kisha fituar, shkova menjëherë në shtëpi, që të lumturoja edhe bashkëshorten time”, tha Alan.

Ndërkohë, Kim shton: “Alan më mori në telefon dhe më tha se kishte diçka serioze për të më thënë. Unë u tremba se mos kishte ndodhur diçka e keqe dhe fillova të qaja. Kur ai hyri në shtëpi, më tha: “U bëmë milionerë”. E humba krejt dhe m’u desh pak kohë për të kuptuar se çfarë kishte ndodhur”, tha gruaja 45-vjeçare.

Pra, ndodh edhe kështu. Ndaj fatit asnjëherë nuk i dihet.

https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons