Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kishte një muaj që ishte zhdukur, pasi kishte humbur në pyllin kombëtar të Nju Meksiko.
Margaret Page, 41 vjeçe, nga Albuquerque, kishte dalë për një ekskursion më 10 shkurt dhe nuk ishte kthyer më në shtëpinë e saj.

Familja e kishte denoncuar këtë fakt, por ende për arsye të paqarta, policia i nisi hetimet një jave me vonesë.

Fatmirësisht ajo u gjet, edhe pse gjendja e saj nuk ishte nga me të mirat, kjo pasi Margaret tepër e uritur shumë e dobësuar dhe brenda një çadre blu së bashku me macen e saj.

Margaret ishte nisur për këtë ekskursion së bashku me macen e saj Maya, 8 vjeçe.

Agjentët që e gjetën pohuan se ka qenë pikërisht ajo që e ka ndihmuar për të mbijetuar për tre javë, kjo dhe në një vend ku temperaturat ishin nën zero pothuajse çdo natë.

Me sa duket macja dhe padronia e saj kanë ndihmuar njëra tjetrën duke u ngrohur.

Fatmirësisht pranë tyre ka qenë dhe një lumë, ku falë burimit arritën të siguronin ujin.

Autoritet akne bërë të ditur se Margaret kishte humbur 9 deri në 12 kilogramë dhe menjëherë u shtrua në spital, ndërsa macja duhet thënë se ishte në gjendje më të mirë fizike.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons