Forumi Kuq E Zi
Toka Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Toka Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zbulohet se edhe toka ka nje unaze

   nga $EB@$TJ@N
1819prej Fri 01 Mar 2013, 13:00 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nje nga celesat e jetes ne Toke “i fshehur” ne 250 km thellesi.

   nga $EB@$TJ@N
1830prej Fri 01 Mar 2013, 12:59 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Disa të dhëna për Planetin Tokë

   nga $EB@$TJ@N
81688prej Fri 01 Mar 2013, 12:57 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Periudhat Gjeologjike te Tokes

   nga E Sinqerta
02316prej Fri 01 Mar 2013, 12:54 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Toka

   nga $EB@$TJ@N
11818prej Fri 01 Mar 2013, 12:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Toka e parë nga lart si kurrë më parë

   nga $EB@$TJ@N
1431prej Fri 01 Mar 2013, 12:46 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Toka është më e lëmuar se një sferë bilardoje ! Ja prova

   nga $EB@$TJ@N
1373prej Fri 01 Mar 2013, 12:45 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Termete aktive ne te gjithe Planetin

   nga $EB@$TJ@N
1383prej Fri 01 Mar 2013, 12:45 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Toka Humb Gravitetin Shndërrohet Në Një ‘Patate’

   nga $EB@$TJ@N
1373prej Tue 20 Mar 2012, 20:53 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit

Temat [9]

  Mbrapsht në krye

Toka Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi