Forumi Kuq E Zi
Sekretet e meshkujve Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Sekretet e meshkujve Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Sekretet e meshkujve Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Sekretet e meshkujve Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Sekretet e meshkujve Empty Sekretet e meshkujve 15/3/2013, 18:16

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Sekretet e meshkujve White210
Sekretet e meshkujve

1 Meshkujt dëshirojnë dy herë më shumë seks
Ata janë të vetëdijshëm për seksin pas martesës, mirëpo nga studimet ka dalë se meshkujt dëshirojnë 50% më shumë seks, vetëm se e kanë të vështirë të shprehen, pasi mund të mendojnë se partnerja nuk dëshiron ngaqë ai nuk është mjaftueshmërisht i mirë.

2 Ai flirton me dikë që punon
Zyra është vendi ku shpenzojmë më shumë kohë, prandaj ka dhe flirtime mes punonjësve, shprehen sociologët. Pozitive është që këto flirtime nuk janë serioze, vetëm nëse vini re që partneri po ndryshon pamjen e jashtme, përmend emrin e dikujt më shpesh, marrëdhënia juaj seksuale ka filluar të mos jetë si më parë.

3 Meshkujt janë të frikësuar se nuk mund të qëndrojnë besnikë gjatë gjithë jetës
Kjo mund të ndodhë gjatë fillimit të martesës, sepse sapo vihet "kurora", marrëdhënia seksuale ndryshon dhe zvetënohet. Për këtë duhet përpjekje nga të dy anët.

4 Ai masturbon më shumë nga ç’mendoni
Masturbimi është normal për aq kohë sa nuk ndikon në jetën tuaj seksuale dhe kthehet në zakon për partnerin.

5 Meshkujt e krahasojnë femrën me të cilën fillojnë të dalin me të dashurën e fundit
Është e vërtetë që ai bën krahasime në shumë aspekte, duke filluar nga pamja e jashtme, sjellja, zakonet e deri te marrëdhënia që krijon me miqtë e tij, por këto ngelen vetëm në mendjen e tij.

6 Largohen nga shtëpia për të qenë të lirë
Meshkujt shkojnë në ndeshjen e radhës me miqtë apo grupin e vet që të luajnë futboll, sepse duan të largohen për pak nga ju, nga jeta familjare dhe të ndihen të lirë. "Duhet të iki patjetër, sepse prishet grupi prej meje".

7 Shumica e meshkujve nuk tregojnë kur janë të stresuar
Ata përpiqen që t'i mbajnë vetë "ngarkesat" e jetës dhe të mos ua kalojnë partnereve.

8 Shumica e meshkujve e “shtyjnë” veten për t'u martuar
Martesa i tremb meshkujt, por u vjen "momenti" dhe vendosin. Kjo shpjegon rastet kur kanë humbur dashuritë e jetës së tyre, për këtë arsye dhe martohen me dikë për të cilin pasioni nuk është aq i fortë (jo domosdoshmërisht).

https://kuqezi.albanianforum.net/

2Sekretet e meshkujve Empty Re: Sekretet e meshkujve 19/4/2013, 14:06

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
3 Meshkujt janë të frikësuar se nuk mund të qëndrojnë besnikë gjatë gjithë jetës
Kjo
mund të ndodhë gjatë fillimit të martesës, sepse sapo vihet "kurora",
marrëdhënia seksuale ndryshon dhe zvetënohet. Për këtë duhet përpjekje
nga të dy anët.
\lol bitchat sjann besnikke jo femrat npergjithsi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons