Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Te femrat jan disa tipare te vecanta qe i bejn ato me terheqese, ne listen me posht keni pes tipare qe meshkujt i preferojn te femrat...

Lumturia
Një qeshje e gëzuar mund ta shkrijë çdo zemër. Duhet ta keni një personalitet të lumtur dhe të hapur nëse dëshironi që të dukeni sikur keni çdo gjë në rregull në jetën tuaj dhe sikur nuk ju mungon asgjë. Kjo sigurisht se i tërheq të gjithë meshkujt.

Mënyra si duket dhe vishet

Është shumë më e lehtë ta tërhiqni vëmendjen e meshkujve nëse përpiqeni të visheni dhe të dukeni bukur. Vishuni mirë dhe ndihuni mirë me veten tuaj. Nuk keni nevojë të mundoheni të ndryshoni nga të gjitha, thjesht mund të vishni diçka të përshtatshme që ju bën të dukeni mirë dhe të ndiheni plot vetëbesim.

Gjestet flirtuese

Ajo që meshkujt e pëlqejnë më së shumti është një gjest i tillë plot joshje. Disa gjeste të cilat ndoshta ju nuk i vëreni, ju bëjnë të dukeni shumë më e ëmbël, duke i bërë për vete të tjerët shumë më lehtë.

Kur shfaqni pak lëkurë

Duhet të mësoheni që të shfaqni vetëm pak lëkurë dhe të tjerat t’ia lini imagjinatës. Nuk duhet ta teproni me rroba shumë zbuluese për shkak se do të dukeni sikur jeni duke kërkuar vëmendje, por ju mund ta zgjidhni një veshje interesante që e thekson trupin tuaj.

Një zë joshës

Zëri i ëmbël dhe interesant i një femre mund ta bëjë atë shumë tërheqëse në sytë e një mashkulli. Mundohuni ta përdorni një zë të qetë dhe të ulët në vend të zërit të lartë që përdorni kur jeni e entuziazmuar. Një zë i ulët dhe i butë është shumë më atraktiv dhe me një zë të tillë nuk do të dukeni sikur jeni duke u munduar shumë për të pasur vëmendjen e tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Mënyra si duket dhe vishet

Është shumë më e lehtë ta tërhiqni vëmendjen e meshkujve nëse përpiqeni të visheni dhe të dukeni bukur. Vishuni mirë dhe ndihuni mirë me veten tuaj. Nuk keni nevojë të mundoheni të ndryshoni nga të gjitha, thjesht mund të vishni diçka të përshtatshme që ju bën të dukeni mirë dhe të ndiheni plot vetëbesim.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons