Forumi Kuq E Zi
DALLIMI MIDIS TRURIT TE MESHKUJVE DHE FEMRAVE Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
DALLIMI MIDIS TRURIT TE MESHKUJVE DHE FEMRAVE Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1DALLIMI MIDIS TRURIT TE MESHKUJVE DHE FEMRAVE Empty DALLIMI MIDIS TRURIT TE MESHKUJVE DHE FEMRAVE prej Sun 03 Aug 2014, 20:09

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
DALLIMI MIDIS TRURIT TE MESHKUJVE DHE FEMRAVE 30795410

DALLIMI MIDIS TRURIT TE MESHKUJVE DHE FEMRAVE!

1. Truri i meshkujve eshte me i madh,...por me kalimin e viteve zvogelohet me shpejt sesa ai i femrave.

2. Truri i femrave "punon" ne nje temperature me te larte, per shkak te "djegies" se nje sasie me te madhe te glukozes.

3. Femrat perdorin nje pjese me te madhe te trurit kur mendojne.

4. Truri i meshkujve perdore rreth 6.5 here me shume substance te hirtë per inteligjencen e pergjitheshme sesa truri i femrave, derisa truri i femrave perdore 10 here me shume substance te bardhë per inteligjence te pergjitheshme. Per kete shkak meshkujte jane me te suksesshem ne matematike...kurse femrat ne fushen e gjuheve.

5. Meshkujt mesatarisht marrin kater-pese pike me shume sesa femrat ne testet e inteligjences.

6. Mashkulli mesatar do te mendoje ne seks nje here ne minute, kurse femna mesatare me rralle, nje here ne nje apo edhe ne dy dite.

7. Pse femrat vazhdimisht duan te flasin? Shkenctaret thone se bisedimi te femra ofron nje kenaqesi te tille, qe mund te krahasohet me kenaqesine e orgazmes.

8. Femijet femra eshte konstatuar se reagojne me shume ne zhurme sesa femijet meshkuj.

9. Perqafimi qe zgjate vetem 20 sekonda ne trurin e femrave do ta nxise lirimin e oksitonines, hormon i cili ben qe femra ti besoj njeriut qe e perqafon.

10. Meshkujt gjate dites flasin me pak se femrat. Varesisht nga ky studim, ky dallim sillet nga 1.000 deri ne 10.000 fjale me pak ne dite.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons