Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Qeni i shpëton jetën vogëlushes 3- vjeçare në Poloni


Zjarrfikësit në Poloni thonë se një qen i vogël i ka shpëtuar jetën një vogëlusheje 3- vjeçare, që kishte humbur.

Sipas BBC, vogëlushja Julia u zhduk të premten dhe u gjet të shtunën pranë një kënete disa kilometra larg shtëpisë së saj.

Pranë kishte qenin.

Tani ajo është në një spital në Poloni.

Zjarrfikësit thonë se qeni e ka mbajtur vajzën të ngrohtë përgjatë gjithë natës, duke e ndihmuar që të mbijetojë.

“Përgjatë gjithë natës, kafsha ishte bashkë me vajzën dhe nuk u largua kurrë. Mos harroni se temperatura ishte minus pesë gradë celsius dhe vajza ishte e lagur,” tha një zjarrfikës.

Më shumë se 200 njerëz nisën që të kërkojnë për vajzën gjatë gjithë natës.

Ajo u zbulua kur u dëgjua e qara e saj.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qenka qen i zgjuar qen simpatik


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons