Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rrezikon jetën për të shpëtuar qeni prej Sun 19 Feb 2012, 15:59

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një person ka rrezikuar jetën në përpjekje për të shpëtuar qenin e tij. Ai është fotografuar duke hyrë në ujin e grirë ku kishte ngecur qeni. Burri misterioz ka hyrë në lumen Stour edhe pse temperatura ishte aq e ulët sa mund ti kushtonte edhe jetën zhytja në ujë.

“Nuk munda ta besoja kur e pash” tregon një dëshmitar. “Isha me dy miqtë e mi dhe po diskutonim se çfarë do të bënim nëse një nga qentë tanë do të përfundonte ashtu si ai qeni që kishte ngecur në akull”.

Ka pasur shumë raste të kur persona të ndryshëm janë përpjekur të shpëtojnë qenin e tyre në situate të ngjashme si kjo por këtë herë ngjarja nuk ka sjellë këtë fat fatal.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Rrezikon jetën për të shpëtuar qeni prej Sun 19 Feb 2012, 16:00

Vizitor

avatar
Vizitor
E shikon more....se ka njerez qe nuk shpetojn njeriun e jo qenin.

3 Re: Rrezikon jetën për të shpëtuar qeni prej Sun 19 Feb 2012, 16:13

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons