Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Si ta ri-ktheni ish të dashurin tuaj prej Mon 25 Feb 2013, 09:41

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Lidhja e dashurisë me atë tashmë veqëse ka përfunduar, por ju dëshironi që ta ri-ktheni atë. Ja disa këshilla që mundë të ju ndihmojnë në ri-kthimin e tij.
Është shumë e rëndësishme që gjeni arsyen për të cilen jeni ndarë në rend të pare. A e dëshironi atë që të ju kthehet njëmend apo është vetëm se ju nuk mund ta keni atë? Ose me të vertetë ju pëlqen ai? A të ka tradhtuar ai ty apo ti atë? Nëse njëra nga këto të ka ndodhur atëhere ju duhet të mendoni gjatë për ta fituar atë përseri. Lexo hapat më poshtë të cilët do të ju ndihmojnë për ti gjëtur mënyrat për ta rikthyer atë.
Bëhu personi në të cilin ai kishte rënë në dashuri më herët. Ai ishte i tërhequr nga ti pasi që ai ndjehej mirë kur ishte me ty dhe ti ishe ajo me të cilën ai ndjehej i kompletuar. Por si keni ndryshuar ? Rregulloj gabimet, nëse keni ndonjë. Bëhu pozitive kur jeni rreth tij, qesh dhe buzëqesh. Gjithmonë qëndro poztive në menyrë që të ndjeheni mirë për vetën tuaj.
Mos u bëj sikurse ju keni ngelur në të kaluaren. Lejo atë që të kuptoj që ju jeni duke vazhduar jetën si p.sh: shkoni ne library, dilni të shetitni, vesh rroba të reja etj. Kjo me siguri do të e bëjë të mendoj se ju jeni duke vazhduar me jetën tuaj.
Përgatitu për fjalët tua të para. Gjëja e parë që do ti thuani ish të dashurit tuaj është shumë e rëndësishme. Nëse do i drejtoheni atij më fjale jo të mira, mundësia për ta ri-kthyer atë është shumë e vogel. Mos iu përgjigj ish të dashurit tuaj duke qarë ose duke e lutur atë që të ju ri-kthehet ju. Kjo nuk do të funksionoj, ju vetëm do ta bëni atë nervoz dhe do ta bëni që ai të largohet edhe më shumë nga ju. Ju duhet ta kuptoni që edhe nëse ai
Përdor të kaluaren si një avantazh kryesor për ty. Nëse ai ndonjëher ju ka komplimentuar për një palë rroba të cilat i keni veshur kur ishit në lidhje, atëhere veshi prap. Ose ndaj disa moment të bukura me të cilat jeni ndjerë që të dyt të lumtur gjatë asaj kohe. Provo që ta kuptosh që ish i dashuri juaj ka ende ndjenja për ty.ështe arsyeje pse ju jeni ndarë, egzistojnë ende mundësi që ta ri-ktheni atë prap.
Lejo ish të dashurin tënd që ta kuptoj se ju ende mendoni për të. Si p.sh nëse keni qenë së bashku ne ndonjë restorant, dhë pas ndarjes së juaj ju e keni vizituar po të njejtin restaurant atëhere tregoj atij që ishit atje dhe iu kujtua ai.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Si ta ri-ktheni ish të dashurin tuaj prej Mon 25 Feb 2013, 18:29

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Mos iu përgjigj ish të dashurit tuaj duke qarë ose duke e lutur atë që
të ju ri-kthehet ju. Kjo nuk do të funksionoj, ju vetëm do ta bëni atë
nervoz dhe do ta bëni që ai të largohet edhe më shumë nga ju.
aahahhaahahah kshu sillen disa vajza ehhh sa pun ka burri aq vrima ka muri nejse shum e bukur kjoooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: Si ta ri-ktheni ish të dashurin tuaj prej Thu 07 Mar 2013, 13:14

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
nuk do doja me

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons