Forumi Kuq E Zi
Deshironi te beni te lumtur te dashurin tuaj? Ja "stilet" ne dhomen e gjumit... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Deshironi te beni te lumtur te dashurin tuaj? Ja "stilet" ne dhomen e gjumit... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Cdo mashkull e dëshiron seksin, madje në cilën do formë që do t’ia ofroni do të bëhet i lumtur. Mirëpo, nëse përpiqemi diç më shumë dhe do ta “shpërbleni” me poza të këndshme, lumturia e tij do të jetë e pafund. Mëson se si mund t’i kënaqni sa më shumë meshkujt.


Poza e qenit
Meshkujt e duan “doggy style”. Femra ulet në duar dhe këmbë dhe merr pozitën e nënshtrimit. Kjo pozë shumicën e meshkujve i kënaq! Në pozën e këtillë mashkulli dominon dhe e udhëheq lojën. Veç kësaj, poza e tillë mashkullit i mundëson penetrim edhe më të lehtë, edhe më të thellë, andaj krijon bindjen që penisi i është më i gjatë. Nuk duhet lënë anash pamjen e prapanicës e cila në atë pozë i ofrohet.


Seksi oral
Asnjë mashkull nuk do ta refuzojë kënaqësinë që ia ofron seksi oral. Seksi i mirë oral është ëndërr e çdo mashkulli. Filloni me prekje të buta dhe të lehta, duke shpejtuar dalëngadalë tempin. Pasi që një kohë ta keni kënaqur me dorë, filloni me prekje të lehta me buzë. Përdorni duart dhe buzët, ndërkaq frymëmarrja e tij do të mund t’ju udhëheqë. Nëse do ta surprizoni edhe me inicimin e seksit oral, lumturia e tij do të jetë e pafund.


Poza e lugës
Ndoshta nuk do ta pranojë haptazi, sepse fjala është për pozë të afërt, mirëpo meshkujt kënaqen me të ashtuquajtur pozë luge. Kthejani shpinën, ndërkaq ai le të jetë i puthitur për ju me pjesën e përparme të trupit. Prapanicën kthejeni nga ai dhe përcaktojani ritmin e penetrimit. Kjo pozë mundëson prekjen e klitorisit, ndërkaq këtë mund ta bëni ose ju vetë ose partneri. Kënaqësia për femrën është e sigurt, por edhe për mashkullin, sepse i krijon kënaqësi kur e sheh se di dhe mund ta kënaqë partneren.

Deshironi te beni te lumtur te dashurin tuaj? Ja "stilet" ne dhomen e gjumit... 00120


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Seksi oral
Asnjë mashkull nuk do ta refuzojë
kënaqësinë që ia ofron seksi oral. Seksi i mirë oral është ëndërr e çdo
mashkulli. Filloni me prekje të buta dhe të lehta, duke shpejtuar
dalëngadalë tempin. Pasi që një kohë ta keni kënaqur me dorë, filloni me
prekje të lehta me buzë. Përdorni duart dhe buzët, ndërkaq frymëmarrja e
tij do të mund t’ju udhëheqë. Nëse do ta surprizoni edhe me inicimin e
seksit oral, lumturia e tij do të jetë e pafund.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons