Forumi Kuq E Zi
E verdha, moda diellore Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
E verdha, moda diellore Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1E verdha, moda diellore Empty E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Deshire
per diell, shkelqim qe te ndricon lekuren e arte. Ngjyra e verdhe dhe
te gjitha sfumeturat e saj ngjyrosin pranveren 2011-2012


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Images
E verdha, moda diellore ImagesE verdha, moda diellore Images


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Cheap-prom-dresses-2010-yellow-dress


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore JASZPROMDRESSES4088


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore 75635A-1016


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore XuiJBsaPJrHl


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:13

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore 6a00d834527a7669e2010536c84fce970b-800wi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:14

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ngjyra e verdh� jep freski dhe fuqi
Edhe pse vera �sht� ideale q� ta freskoni gard�rob�n me tone t� bananes
dhe limonit, disenjator�t preferojn� k�to tone edhe p�r sezonet e tjera

Disenjatori amerikan me prejardhje tajlandeze, Thakon Pani�gul, ndoshta
m� s� miri e ka shpjeguar pse nuancat e verdha jan� p�rs�ri n� trend.
- Ngjyra e verdh� �do stili ia jep fuqin� e duhur – thot� ky kreator.
Edhe pse vera �sht� ideale q� ta freskoni gard�rob�n me tone t� bananes
dhe limonit, disenjator�t m� t� njohur bot�ror, si Zhan Pol Gotje apo
Kerolajn Herrere, preferojn� q� k�to tone t� p�rdoren edhe n� sezonet e
ardhme. N� vend t� ngjyr�s s� pavdekshme t� zez�, fustanet solemne t�
mbr�mjes, gjithnj� e m� tep�r jan� t� ngjyr�s josh�se t� verdh�. N�
jav�n e mod�s n� Berlin, sht�pia dizajnuese “Lac Et Mel” ka paraqitur
rroba t� verdha t� leshta, n� kombinim me m�ndafshin e zi. Nj� stilizim i
till�, nga kritik�t e mod�s shpesh quhet i rreziksh�m, ngase ekziston mund�sia e kombinimit t� gabuesh�m t� ngjyrave. N�se doni
q� ta pak�soni intensitetin e rrobave t� verdha, ato mund t’i kombinoni
me detaje t� hirta apo ngjyr� g�shtenj�....."


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:14

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Images?q=tbn:ANd9GcTUWNTxsxun6W7QBeQsyPY3i-Xi6CJI0D6NJ1zvsrfuYvXW8syV


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:14

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Images?q=tbn:ANd9GcSk7qj74s-g3D5_hRvtaeV-XGVMcp4eXNPsMCaG1FABeTPQbiA3fg


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:14

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Images?q=tbn:ANd9GcTa-9KClixGxzP-v6D4oJocqvAV8FZWGeLFhRlooM9r37b1fFSP


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:14

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Yellow-Bridesmaids-Dresses2


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Images?q=tbn:ANd9GcR5znJitgJmou7Hg1Gk9ZIvE1cMK6TsiJVlyadUTaDxiKXZ2LrJjw


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Images?q=tbn:ANd9GcRCeSU1QgWO4XdtYRQs_94BUUkST28I7H0xxV6xWiyJ7F6Av9ez


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

15E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Images?q=tbn:ANd9GcTJDZhzKWF_69v_hD8aTtK5zSpE_Zf__e07ewNemgdVhdPPAB0vuA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

16E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Images?q=tbn:ANd9GcQF0R7VJEC0tZhL28OWH-sbehI8FCHFUutH-ONeI9XlGru7jODO


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

17E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Images?q=tbn:ANd9GcQDr1zjTXSxn_BjUJd_CO3Kwl8OtXR2fjjiF-H4Dex_B3V0Q9kV


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

18E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:16

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Images?q=tbn:ANd9GcT5DT1jg_ewy72rhWxHfqUfpTcjW7kVc3j_hLJ3792gyh2u4UbPvQ


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

19E verdha, moda diellore Empty Re: E verdha, moda diellore prej Sat 23 Feb 2013, 07:16

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E verdha, moda diellore Images?q=tbn:ANd9GcQi3fj7oayqS8h_nmI0w3VQytdAXueRcWlGrl2YkquTq7pn3ZMGE verdha, moda diellore Green-dress-quinceanera-allure-q198-de-29737141E verdha, moda diellore Kim%2Bin%2Byellow


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons