Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Moda në sytë e…Çiljetës prej Fri 05 Aug 2011, 17:54

Vizitor

avatar
Vizitor
Gjithmonë e kemi parë Çiljetën të vijë ndryshe në “look”. Kësaj rradhe ajo do flasi vetëm për të këshilluar të gjitha femrat. Ja se çfarë këshillon Çiljeta:Unë gjithmonë do bazohem në shijet dhe stilin tim. Le t’ja fillojmë që nga veshja dhe ngjyrat më dominante. Për mendimin tim ngjyrat e ndezura në verë janë shumë të bukura, ngjyra si psh: Portokalli, e kuqe, e bardhë etj, ngjyra që bien shumë në sy.
Fustanet me shpinë të hapur janë gjithashtu goxha në modë në verë. Një nga problemet kryesore në zgjedhje për femrat, në verë, janë rrobat e banjos. Nuk duhet bërë gabim dhe të përdoren rrobat e banjos të bashkuara pra, trupore pasi nuk janë fare në modë.
Flokët onde përdoren shumë këto kohë,ndërsa përsa i përket grimit, sa më i thjeshtë aq më i bukur. I uroj të gjithve një verë s
a më të bukur.

2 Re: Moda në sytë e…Çiljetës prej Thu 14 Feb 2013, 11:18

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
yyyyyyyyyy ca parakolpi ka kjoooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons