Forumi Kuq E Zi
"Moda e rruges"(STREET STYLE) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
"Moda e rruges"(STREET STYLE) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1"Moda e rruges"(STREET STYLE) Empty "Moda e rruges"(STREET STYLE) prej Sun 17 Feb 2013, 11:38

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Vendosa te sjell ketu ne forum ku fotografohen tere njerezit e
thjeshte......Moden e rruges sesi vishen njerezit me perditshmerine e
tyre.
Ne kete foto shohim perfeksionin ne plote kuptimin e
fjales.Gjithshka,duke filluar nga koka e deri tek kepucet eshte
kombinuar me shume stil dhe shije,duke mos dal nga kornizat modes.Edhe
pse fotoja i eshte bere nje kalimtareje te rendomte neper rruget e
Italise,gjithsesi duket se eshte bere fotoja pas nje revi te modes."Moda e rruges"(STREET STYLE) 1._34


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2"Moda e rruges"(STREET STYLE) Empty Re: "Moda e rruges"(STREET STYLE) prej Sun 17 Feb 2013, 11:39

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"Moda me e mire eshte ajo e rruges,gjithmone ka qene dhe gjithmone ashtu
do te ngelet",kete e ka thene Bill Cunnigham,fotografi legjendar i
modes per gazeten ditore"New York Time's"
Ndoshta eshte edhe e vertete ajo qe thote fotografi.Tani do te shohim
moden e rruges,ne rruget e ketij qyteti.Si duke femrat,a jane te
kombinuara me stil sipas rregullave te modes boterore ose jo por ndoshta
serish duken bukur.Fotot ne vijim do te na i pergjigjen pyetjeve tona."Moda e rruges"(STREET STYLE) 1_187
Kombinimi i pare,qe zgjodhem per ju,nuk meriton as te komentohet ose ne
rastin tjeter te pershkruhet.Pasi sic e shihni vete,goca ne fotografi
duke sic eshte fotografuar per nje reviste mode.Gjithshka qe ka zgjedhur
per kete kombinim,e ka bere me shije,duke pasur kujdes ne ngjyrat,duke
mos i perzier stilet.Njashtu nuk eshte tepruar edhe shume me aksesoret
dhe duket fenomenal.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3"Moda e rruges"(STREET STYLE) Empty Re: "Moda e rruges"(STREET STYLE) prej Sun 17 Feb 2013, 11:40

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"Moda e rruges"(STREET STYLE) 2_90
Edhe kjo duket nje kombinim shume i bukur.Pantallona te zeza,kombinuar
me xhaketen e lekures me njgyre jeshile dhe me nje prerje interesante
dhe te vecante,duke e perfunduar kombinimin me maice ngjyre te
bardhe.Dicka e perbashket qe verejtem edhe ne kombinimin e pare,jane
kapelet,ku ne te dy rastet ishin te kombinuara ne menyre
adekuate.Gjithashtu duhet kombinuar edhe kepucet qe jane te perkryera
per kete stil.
"Moda e rruges"(STREET STYLE) 3_61
Ajo qe po mundohem te verej,ne te gjithe kete kombinim vetem me ngjyre
te zeze,pantallona prej lekure,triko dhe cante te zeze te madhe,qe
koheve te fundit jane shume ne mode,e vetmja gje qe ka tjeter dezen jane
kepucet.Kepucet kane dezen leopardi dhe njehere jane shume bukur te
kombinuara.Sic duket,eshte shume e vertete thenia e fotografit qe kemi
theksuar me larte ne rubrike.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4"Moda e rruges"(STREET STYLE) Empty Re: "Moda e rruges"(STREET STYLE) prej Sun 17 Feb 2013, 11:40

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"Moda e rruges"(STREET STYLE) 1.ivananasteska
Ky fustan ne ngjyre te kuqe duhet kombinuar me floke te rregullte me
taka te larta,por kombinimi i saj eshte shume ndryshe nga ajo qe
mendojme ne.Por fustani ne foton artistike eshte kombinuar me te tjera
taka dhe aksesore.Eshte stil shume i preferuar nga stilistet boterore,ku
nuk ekziston kufi mes stileve por duke qene mire i kombinuar.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5"Moda e rruges"(STREET STYLE) Empty Re: "Moda e rruges"(STREET STYLE) prej Sun 17 Feb 2013, 11:41

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"Moda e rruges"(STREET STYLE) 2.ivanakuzmanovska
Ky kombinim permban shume asksesore se kapele dhe cante.Ky kombinim ka
xhinse,jo ne te cilat jemi mesuar t'i shohim modelet nga pista e
modes,por gjithsesi bukur eshte kombinuar.Kombinimi perfundohet me
xhaketen ngjyre te zeze dhe me nje poze shume interesante.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6"Moda e rruges"(STREET STYLE) Empty Re: "Moda e rruges"(STREET STYLE) prej Sun 17 Feb 2013, 11:42

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"Moda e rruges"(STREET STYLE) 1._25
Kombinimi i veshjes me aksesoret e ben qe te jete me speciale.Taka te
larta,ne rock stil,me cante te kombinuar te lekures me ngjyre te zeze,ne
kombinim me minifund dhe kemishe te gjere,pa grim dhe pa ndonje frizure
te vecante jep dukje te theksuar.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons