Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Padit shitësin, nuk i tha misterin e tmerrshem te shtepise

Blerësja e një shtëpie në Pensilvani padit shitësin e shtëpisë pse nuk i tregoi për sekretin e madh që fshihej në të shkuarën e saj, njofton “Yahoo”.

Janet Milliken u zhvendos nga Kalifornia pas vdekjes së bashkëshortit të saj për të filluar një jetë të re me dy fëmijët e saj adoleshentë dhe bleu shtëpinë në fjalë për 610 mijë dollarë. Shitësi i shtëpisë nuk i përmendi asaj kurrë se ç’kishte ndodhur në atë shtëpi.Shtëpia ndodhet në qytetin e Thornton-it dhe disa janë pasi 59 vjeçarja Milliken ishte shpërnuglur në atë shtëpi, mësoi nga fqinja e shtëpisë ngjitur se në shtëpinë që ajo sapo kishte blerë kishte ndodhur një krim makabër.

Në 11 shkurt të 2006-ës pronar i shtëpisë në atë kohë, Kostantinos Koumboulis qëlloi dhe vrau gruan e tij dhe pas saj edhe veten në dhomën e gjumit. Dy pronarët e mëpasshëm të shtëpisë ishin Jacob dhe Katheleen Jacono që e blen shtëpinë për 450 mijë dollarë duke e ditur se çfarë kishte ndodhur aty.

Ndërsa Milliken-it nuk iu tha kurrë nga shitësi i shtëpisë se aty kishte ndodhur një vrasje dhe një vetëvrasje, diçka për të cilën ajo kishte të drejtë ta dinte. Gjykata ka marrë në shqyrtim këtë çështje pas peticionit që ju drejtua nga avokati i Milliken-it dhe padia që vetë ajo ka bërë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
a shitesi gjor c'hall e paska gjet po ta dinte i gjori se cfar e gjente do preferonte tia kishte dhennn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons