Forumi Kuq E Zi
“Ish e dashura më vodhi spermën”… Dhe ja rezultati Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
“Ish e dashura më vodhi spermën”… Dhe ja rezultati Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
“Ish e dashura më vodhi spermën”… Dhe ja rezultati Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
“Ish e dashura më vodhi spermën”… Dhe ja rezultati Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
“Ish e dashura më vodhi spermën”… Dhe ja rezultati

Këta binjakë të ëmbël, vajzë dhe djalë, janë fryt i një vjedhje të çuditshme. Babai i tyre biologjik thotë se ai nuk i donte fëmijët, por i kanë vjedhur spermën.

Ngjarja e çuditshme ka ndodhur në Dortmund të Gjermanisë, ku po zhvillohet një gjyq në lidhje me faktin se kush duhet të paguajë për fëmijët.

Por si është historia?

Në vitin 2004, Peter, tani 40 vjeç, me të shoqen e tij moshatare, shkuan në një klinikë për ngjizjen e fëmijëve.

Peter, që kishte probleme fertiliteti, dorëzoi aty spermën e tij. Sipas kontratës, sperma do të asgjësohej pas një viti.

Viti kaloi dhe krejt papritur ajo është shtatzënë.

“Mendova se ishte fëmija ynë dhe natyrisht pagova për të”, thotë Peter.

Në vitin 2006 ata ndahen, por atij i vjen lajmi shokues: ish- e dashura e tij ishte shtatzënë me binjakë nga sperma e tij, edhe pse nuk kishin bërë më seks.

“Rashë nga qielli,” thotë Peter, që vendos të hedhë në gjyq klinikën që duhej të ruante spermën.

Gjykata ka vendosur që klinika të paguajë për binjakët rreth 100 mijë euro derisa ata të bëhen 18 vjeç.

Por tani rezulton se edhe djali i parë ishte ngjizur jo në mënyrë natyrale. E dashura e Peter kishte falsifikuar firmën dhe kishte përdorur spermën e tij.

Gjyqi për pagesat ndaj fëmijëve vazhdon…

“Ish e dashura më vodhi spermën”… Dhe ja rezultati 582260_561453797199379_139012960_n

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
aahhahhaha ja marrt dreqi koken se qenka goxha burr turp e faqe se la nam kokrra hajvanit turp e faqe zez me e ngju kushhhh

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahha u be dhe baba “Ish e dashura më vodhi spermën”… Dhe ja rezultati 1416650876

https://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons