Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Microsoft shet 60 milion licenca të Windows 8

Pavarësisht se a ju pëlqen dizajni i sistemit të ri Windows 8 apo jo, kompania Microsoft sot ka festuar shitjen e 60 milionë licencave për ketë system operativ.

Fatkeqësisht, me lajme të sotme në CES 2013 Microsoft nuk bëri të ditur se sa shumë prej këtyre licencave janë të bazuara mbi konsumatorët që kanë blerë Windows 8 ose sa janë shitur në sasi të mëdha për shitësit dhe ndërmarrjet.

Përveç lajmeve për shitjen e 60 milionë licencave të Windows 8, Microsoft ka thënë së është duke parë gjithashtu “rritje të fortë” duke vlerësuar kështu krijimet nga zhvilluesit për platformën. Sipas Microsoft, mbi 100 milionë aplikacione janë shkarkuar nga Windows Store për vetëm dy muaj që ka qenë në dispozicion për publikun.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons