Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Microsoft, 350 Milionë Pajisje Me Windows 7 prej Tue 29 May 2012, 21:13

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Microsoft është duke punuar në versionin e ri të sistemit të saj operativ, Windows 8, i cili pritet të lëshohet në fund të vitit 2012, ndërsa tani kompania ka paralajmëruar se mbi 350 milionë pajisje me sistemin e saj operativ, Windows 7 do të shpërndahen këtë vit.
Ndërsa, për Windows 8, Microsoft shpreson që t’i bëjë tabletët e saj të famshëm, gjë të cilën ka dështuar ta bëjë me versionet tjera të platformës së saj.


“Kjo e bën Windows-in, sistemin e vetëm më popullor në botë” ka thënë Steve Ballmer, drejtori ekzekutiv i kompanisë.

Do të jetë interesante të shihet nëse Microsoft do të jetë në gjendje të zgjerojë Windows 8 përtej kompjuterëve personal, për të garuar me platformat rivale si Android apo iOS./ Telegrafi /


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons