Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster

Londër, gusht 2012
14-ta, duket se është numri i dashurisë së vërtetë. Kjo pasi, shumica e çifteve duhet të takohet së paku katërmbëdhjetë herë para se të mund të arrijë në fazën e të thënit “Të Dua”, apo të jetë në gjendje të kërkojë që të ketë një marrëdhënie të vërtetë dashurie.Ndërkaq, një mashkull mendohet të paktën katërmbëdhjetë herë para shqiptimit të shprehjes fatale “Të Dua”.
Dhe i bie që nëse një çift takohet të paktën dy herë në javë, atëherë formalizimi i marrëdhënieve të tij nis mesatarisht pas shtatë javësh.Ndërkaq, nga studimi në fjalë që ka arritur në të tilla përfundime, është zbuluar se çiftet kanë tendencë për t’u puthur mjaft më herët, zakonisht pas dy takimeve, ose në javën e parë.Në mënyrë të ngjashme, marrëdhënia seksuale ndodh mesatarisht pas katër takimeve, ose brenda dy javëve të para.Gjërat ndryshojnë pak kur ju duhet të paraqisni të dashurin, apo të dashurën tuaj me prindërit.Kjo ndodh mesatarisht pas 12 takimeve, apo gjashtë javëve.


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons