Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Meshkujt nuk mendojnë vetëm për seksin. prej Tue 13 Mar 2012, 23:33

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një studim i fundit tregon se truri i mashkullit nuk është i mbushur vetëm me mendime rreth seksit, siç mendon shumica e njerëzve.
Sipas të dhënave të studimit të psikologes Terri Fisher, meshkujt mendojnë më shumë për gjumin dhe ushqimin se sa për femrat dhe marrëdhënien seksuale.
Psikologia kishte si qëllim t’i përgjigjej pyetjes “A është e vërtetë që meshkujt mendojnë gjithmonë vetëm për seksin” dhe për këtë arsye studioi sjelljen dhe mendimet e rreth 300 personave.
Pas përfundimit të studimit, Terri Fisher zbuloi se të dhënat e mbledhura hidhnin poshtë idenë se meshkujt mendojnë për seksin çdo 7 sekonda. Studimi tregoi se meshkujt mendojnë mesatarisht 19 herë në ditë për seksin, dhe jo 400 herë siç rezultonte nga studimet e mëparshme.
Sipas studimit, mendimet e tjera të meshkujve lidhen sërish me nevoja fiziologjike, si gjumi apo ushqimi, të cilat në të shumtën e rasteve janë më të shpeshta se mendimi për seksin
Prandaj Ju Lutem vajza Te Dashura Mos na Paragjykoni kot Smile Smile...ne mendojme per gjera te tjera ne fillim dhe pastaj per seks :P :P


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons