Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kush ka thënë se seksi e errëson plotësisht trurin e meshkujve? Shumë prej tyre në ato momente janë të kthjellët dhe madje, mendojnë shumë …

Sipas një studimi të fundit, thuhet se shumica, në ato momente, përqendrohet për të vonuar mbërritjen e orgazmës.
Disa, megjithatë, thuhet se janë të zhytur tërësisht në partneren e tyre, për të cilat ata shpresojnë të përjetojnë një kënaqësi të veçantë që i bën ata të duken më pas, “profesionistë” të vërtetë dhe jo si të gjithë partnerët e saj paraardhës.
Ndërkaq, ky studim, rendit në vend të tretë, meshkujt “armiq” të vërtetë të zgjimit, ata që bien menjëherë në gjumë pas aktit seksual dhe nuk duan të mendojnë më për asgjë.
E në fund, renditen meshkujt që nuk ndiejnë asgjë gjatë kryerjes së aktit seksual, e për këtë, mendja u fluturon në vende të ndryshme, deri te faturat që kanë për të paguar apo ndeshjet e futbollit.
Gjë e cila thuhet se nuk ndodh me asnjë grua në botë …


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons