Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Sikur të mos mjaftonin profecitë e Maya-ve se bota do të përmbyset më 21.12.2012 dhe sikur të mos mjaftonte as gjendja e trazuar në rruzullin tokësor, me tërmete të fuqishme në Japoni e luftë në Libi, një tjetër lajm i kobshëm, del nga goja e një “profeti”, sipas së cilit, një luftë e re na pret.

Bëhet fjalë për astrologun rus Pavel Globa, i cili parashikon Luftën e Tretë Botërore në vitin 2014.

Gjatë një konference mes astrologëve të mbajtur në Moskë, Globa tha se kjo luftë do të zhvillohet pesë ditë pas përfundimit të Lojërave Olimpike Dimërore që do të mbahen më 2014 në Rusi, por Rusia nuk do të përfshihet.

Në lidhje me vitin që po kalojmë, pra 2011-ën, astrologu Globa tha se është viti më katastrofik, gjatë të cilit do të ndodhin gjashtë eklipse. Tensionet për luftën do të fillojnë që këtë vit. Gjatë dhënies së çmimit Nobel për paqen, do të ndodhë një sulm terrorist, ndërsa Ballkani do të përfshihet në konflikte të armatosura.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Ku ja fut kot them un

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ne 2011 e ka parashikuar kte ky tipi, po dhe un ashu them se ja fut kot ky, is u beka lufta e tret botrore pa rusin rusi shba eshte luft jo kto budalliqet me shtetet e vogla


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons