Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nje mason i nivelit te larte ne grupin Bilderberg - i konsideruar si Qeveria Boterore - i semure me kancer ne stad te avancuar, bisedoi me pastorin Lindsay Williams duke i deftuar disa nga vizionet e tij.

Ja disa nga parashikimet e tij:

Irani do te sulmohet brenda dy vitesh, ndersa lufta do te perfshije gjithe boten.
Kete vit dollari amerikan do te shkaterrohet
Kina do te jete Urdheri i Ri Boteror, ndersa Amerika do te katandiset nje shtet i Botes se Trete. Kina posedon 90% te te gjitha mineraleve te rralla qe gjenden ne Toke, te domosdoshme per teknologjine e larte, arme etj. Gjithashtu, 80% i aramatimeve te SHBA-se prodhohet ne Kine.
Ari dhe argjendi do te jene vlerat e vetme mbi te cilat do te bazohemi
Cmimi i naftes bruto do te dyfishohet. Ai do te kape vleren e 200 dollareve per fuci brenda muajve te ardhshem, duke u shtrenjtuar ne menyre zinxhire karburantet dhe ushqimi.
Urdheri i Ri Boteror kerkon qe njerezit te shkeputen nga Zoti dhe nga cdo gje qe manifestohet nepermjet Tij ne kete planet


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons