Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje djal nga Kamboxhia, Uorn Sambath, ka zene nje shok te cuditshem – nje piton 100kg. Gjarpri, i quajtur Chamroeun, qe do te thote “progres”, u zvarrit ne jeten e tyre qe kur ishte i vogel, para 7 vitesh, kur Uorn ishte vetem 3 muajsh. Sipas prinderve te tij, Uorn flinte bashke me gjarprin ne djepin e tij, dhe mesoi te zvarritej bashke me te. Lidhja e tyre e cuditshme i ka kthyer ata ne nje atraksion turistik ne fshatin e tyre te larget. Autoritetet lokale kane tentuar ta cojne gjarprin ne nje kopesht zoologjik, por u terhoqen nga ideja e tyre sapo pane djalin te rrethuar nga gjarpri. Pitoni ha vetem pula, rreth 10kg ne jave, gje qe eshte bere nje ngarkese financiare per familjen. Por, Chamroeun konsiderohet nga ata si nje “shpirt magjik” qe do ju sjelle shendet dhe lumturi.

________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons