Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

28-vjeçarja pret fëmijën e parë nga babai i saj

Penny Lawrence e humbi nënën e saj në një moshe të vogël.Kjo e drejtori vëmendjen e saj në kërkim të të atit, të cilin nuk e njohu kurrë.28-vjeçarja nuk do e kishte menduar asnjëherë se kur ta takonte për herë të parë do të binte në dashuri me të atin dhe aq më pak që do të priste fëmijë me të.Garry Ryan, 46-vjeçar, e kishte braktisur nënën e Penny-t kur ajo ishte ende shtatzënë. Vogëlushja u rrit nga gjyshërit, por kur ata ndërruan jetë dhe pas humbjes së nënës së saj.Vajza e gjeti babain e saj në Houston dhe menjëherë ra në dashuri me të. Cifti nuk mendon se marrëdhënia e tyre nuk përbën inçest, por thjesht është një simptomë që është zbuluar në vitet ’80 dhe që njihet me emrin Genetic Sexual Attraction (Tërheqja seksuale gjenetike).Kjo sindromë prek ata njerëz që kanë të njëjtin gjak por që nuk janë rritur bashkë duke shkaktuar tek këta persona një ndjenjë shumë të fortë që e kthen afeksionin familjar në dashuri.Cifti është i lumtur që po pret një fëmijë, por frika e tyre më e madhe është ndarja sepse ligji amerikan nuk lejon marrëdhëniet mes anëtarëve të një familjeje.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons