Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Më në fund Hulk-u e heq bojën nga lëkura e tij

Ai u bë i njohur në mbarë botën pasi u lye me bojë të fortë ushtarake për t’i ngjarë superheroit Hulk. Gjithkush mendoi se ai do mbetej jeshil përgjithmonë. Por në fakt braziliani ia ka dalë dhe tani e ka hequr ngjyrën jeshile, pas më shumë se 25 larjesh.

Miqtë dhe fqinjët e tij u angazhuan për të pastruar Paulo Henrique dos Santos, kur zbuluan se ai aksidentalisht ishte lyer me bojë që përdoret për raketa dhe nëndetëse për të imituar heroin e tij. Paulo kishte shkuar për të blerë bojë në dyqanin ku shkonte zakonisht pasi shpesh lyhej si Hulk-u, por ata nuk e kishin atë bojë dhe i ofruan një zëvendësuese.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons