Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kjo nuk eshte dicka qe cdokush qe eshte i gjalle sot duhet te shqetesohet, galaktika Andromeda eshte mbi 2.5 milion vite drite larg dhe nuk do te arrije te ne edhe per 4 miliard vite te tjera. Kur te dyja galaktikat te takohen mendohet se per shkak te distances se yjeve nuk do te kete nje perplasje direkte, por nje ngaterrim orbitash.

“Pas gati nje shekull spekullimesh ne lidhje me fatin e ardhshem te Andromedes dhe Rruges se Qumeshtit, ne tashme kemi nje tablo te qarte sesi ngjarja do te ndodhe ne miliarda vjetet e ardhshem,” tha Sangmo Tony Sohn.

Astronomet e NASA kane njoftuar te Enjten se tani mund te parashikojne me siguri ngjarjen tjeter te madhe kozmike qe do te ndikoje galaktiken tone, diellin dhe sistemin tone diellor: me perplasjen titanike te galaktikes tone Rruga e Qumeshtit me galaktiken fqinje Andromeda.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons