Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një grua nuk e ka duruar dot faktin kur zbuloi se emri i saj ishte fshirë në Facebook nga një mikeshë tepër e afërt e saj.
Në këtë ngjarje u desh ndërhyrja e policisë për të qetësuar dy mikeshat dhe ndërhyrja edhe nga rreth 40 personat që ndodheshin rrotull duke parë skenën.
Dy ish-miket përfunduan të dyja në ambulancë për të marrë ndihmë mjekësore në spital pas grindjes së rrallë, raporton noa.al.
Gjithçka ka ndodhur pas drekës që po hanin. Befas njëra prej tyre zbuloi se mikja e kishte fshirë nga Facebook dhe menjëherë rendi drejt saj për t’i kërkuar shpjegime.
Në një moment diskutimi është kthyer në sherr mes dy femrave nga Borgo Nuovo e Italisë. Në këtë grindje kanë marrë pjesë dhe familjarët së bashku me të afërmit e femrave. Sherri u pasua me britma, sharje, akuza të forta, përleshje që degjeneruan në shkulje flokësh, goditje në trup dhe në kokë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons