Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Australi, Hajdutëve, i mjaftoi vetëm një fotografi e postuar në Facebook nga një vajzë, që paraqiste kursimet e gjyshes së saj, për t’u vënë në aksion.E megjithatë hajdutët sërish gabuan në objektivin e tyre pasi ngatërruan shtëpi duke shkuar tek ajo e mamasë së vajzës.
Gjithçka ka ndodhur në Australi, kjo pasi një 17 vjeçare postoi në Facebook fotografinë e parave të gjyshes së tij 72 vjeçare, të cilën e kishte ndihmuar për t’i numëruar.
Dukë parë fotografinë dhe duke vrojtuar informacionet rreth vajzës, hajdutët e pajisur me shkopinj dhe thika morën në shënjestër shtëpinë në të cilën jetonte adoleshentja në rrugen Teudts Road, qyteti Bundanoon, 120 kilometra larg nga Sidney.
Sapo mbërritën në vendngjarje, hajdutët edhe pse në adresën e gabuar sërish arritën të merrnin disa sende me vlerë dhe bizhuteri. Por paratë e gjyshes së Facebook-ut, nuk ia dolën dot t’i gjejnë.
Lidhur me rastin policia lokale lëshoi një deklaratë ku bënte apel që njerëzit mos të postojnë në Facebook materiale që provokojnë apo nxisin idetë e njerëzve për plackitje e grabitje.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons