Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Koecidenca apo nje teh misterioz... prej Sat 25 Jun 2011, 14:06

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
>1. New York City ka gjithsej 11 germa
>2. Afghanistan ka gjthsej 11 germa.
>3. Ramsin Yuseb (Terroristi i cili ka kërcënuar se do t’i shkaterrojë kullat binjake në vitin 1993) po ashtu ka gjithsej 11 germa.
>4. George W Bush po ashtu ka 11 germa.

Kjo mund të jetë një koinçidencë e thjeshtë, por i ben gjërat më interesante këtu:
>1) New York është Shteti i 11-të.
>2) Aeroplani i parë i cili është përplasur për kullat binjake ka qenë fluturimi numër 11.
>3) Fluturimi numër 11 ka bartur 92 persona (9+2=11).
>4) Fluturimi numër 77 i cili po ashtu është përplasur për kullat binjake ka bartur 65 udhëtarë (6+5=11)
>5) Tragjedia ka ndodhur me 11 Shtator, apo ashtu sic tani është e
njohur 9/11 (9+1+1=11)
> 6) Kjo datë është e ngjashme me numrin e emergjences
së servisit telefonik 911 (9+1+1=11)

Një koinçidencë e plotë apo jo??:

>1) Numri total i viktimave në avionët e rrëmbyer ka qenë 254 (2+5+4 =11).
>2) 11 Shtator-i është dita e 254 me radhë në vitin kalendarik.
Prap kemi (2+5+4=11).
>3) Bombardimi i Madridit ka ndodhur me 3/11/2004 (3+1+1+2+0+0+4=11).
>4)Tragjedia e Madridit ka ndodhur 911 dite (9+1+1=11) ditë pas incidentit të
kullave binjake.
>Tani kjo është ajo që gjërat i bënë të mbinatyrëshmë (të frikshme):
> Simboli më i njohur për SHBA-të, pas yjeve & shiritave, është
Shqiponja.

Vargjet më poshtë janë të marrura nga Kurani, libri i shenjte
Islamik:

> ‘Pasi që është e shkruar se një bir Arabie do ta zgjoi
Shqiponjën
> Frikësuese. Tërbimi i Shqiponjës do të bie mbi tokat e ALLAHUT
përderisa disa popuj të shëndruar në dëshprim akoma më të kënaqur: për
tërbimin e Shqiponjës Frikësuese pastruan tokat e ALLAHUT dhe aty ka
pasur PAQE. Ky citat është numër 9.11 nga KURANI.

Akoma nuk jeni të bindur për këtë? ?!

Provojeni këte dhe shikoni se si do të ndjeheni pastaj. Mua më janë ngritur flokët përpjetë nga kjo:

Hapeni Microsoft Word dhe bëni si më poshtë:

>1. Shkruani me të mëdha Q33 NY. Ky ka qene numri i fluturimit të avionit të parë që ka goditur kullat binjake.
>2. Selektojeni këte:- Q33 NY
>3. Shëndrojeni shkrimin në madhësinë 48.
>4. Shëndrojeni shkrimin actual në WINGDINGS dhe do të fitoni një pamje interesante, krejt lehte e kuptueshme


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons