Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

“Më pëlqen që të ha gurë, janë shumë të shijshëm”

Për më shumë se 20 vite, Teresa Widener, një 45 vjeçare nga Virxhina, SHBA, thotë se ha rregullisht gurët që i gjen në tokë.

Nëna e dy fëmijëve, që punon me fëmijët me nevoja speciale, vuan nga pica, që është një çrregullim që bën që njerëzit të hanë objekte të pangrënshme.

Ajo thotë se i thyen gurët me dhëmbë me lehtësi. “Kanë një erë të mirë, erë tokë,” thotë ajo.

Ndonjëherë ajo madje nuk i lan gurët që gjen në tokë.

Ka raste kur merr gurët e mëdhenj dhe i ndan në copa të vogla me çekiç.

Një eksperte thotë se ajo vuan nga sëmundja për të ngrënë gjithçka. Pica e merr emrin nga një zog që ha pak a shumë gjithçka.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Blerina

avatar
Princeshe
Princeshe
sa e shpifur

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Ej zot i madh ...... cfare nuk sheh e degjon ne kete bote.......pfff...

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons