Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një mashkull shkoi në spital për gurë në veshka, por zbuloi se në fakt ishte femër.

I ka ndodhur kështu një fotografi amerikan, Steve Crecelius, që ka lindur me dy organet, por që kishte shfaqur prej kohësh anën e tij femërore.

Tani ai ka vendosur që të jetë femër dhe gjashtë fëmijët e tij e mbështesin diçka të tillë.

“Mbaj mend që kisha dëshirë të vishja rrobat e mamasë sime, të bëja tualet,” kujton ai.

Por 40 vjet më vonë e mori një përgjigje. Ai zbuloi se ishte interseks, ose ndryshe hermafrodit.

Ndërkohë që ai kishte një penis, analiza me ultrazë zbuloi se ai kishte organe seksuale femërore brenda.

Gruaja e tij po ashtu e mbështeti dhe i tha se ai duhet të flasë hapur për diçka të tillë. Madje ajo e shoqëroi që të blinte recipetat e para.

Interseksi është një gjendje kur dikush ka penis, por ka edhe tubat fallopianë dhe vezoret.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons