Forumi Kuq E Zi
Kërcënon të moshuarit, u merr gjithçka duke u thënë se u ka rrëmbyer vajzën Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kërcënon të moshuarit, u merr gjithçka duke u thënë se u ka rrëmbyer vajzën Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Kërcënon të moshuarit, u merr gjithçka duke u thënë se u ka rrëmbyer vajzën Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kërcënon të moshuarit, u merr gjithçka duke u thënë se u ka rrëmbyer vajzën Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kërcënon të moshuarit, u merr gjithçka duke u thënë se u ka rrëmbyer vajzën 577865_425020864189454_236304299727779_1448125_318601708_n
I sulmoi pas shpatullave më pistoletë elektrike e përdorur masivisht nga policia amerikane ndërsa ata ktheheshin në shtëpi.

I kërcënoi duke u thënë, “Ne kemi rrëmbyer vajzën tuaj na jepni valixhen me diamante”.

Më pas i futi në shtëpi i lidhi dhe i grabiti. Viktimë të kësaj ngjarje ishin dy bashkëshortë 84 dhe 79 vjeçar italian.

Sipas policisë thuhet se të moshuarit u sulmuan nga një shqiptar, për kapjen e të cilit po punohet intensivisht.

Shqiptari u kishte thënë të moshuarve se banda e tij u kishte rrëmbyer të bijën, dhe që për ta parë të gjallë duhet të dorëzonin florinjtë me vlerë që mbanin në shtëpi në kasafortë, ndërsa më pas detyroi burrin të hapte kasafortën brenda të cilës ishin materiale me vlerë të një shume të majme, gjithçka ata kishin dhe një pistoletë Smith & Wesson.

Banditi më pas lidhi dy të moshuarit me natriban dhe u largua duke humbur gjurmët.

Ndërsa nga verifikimet e policisë rezultoi se vajza e të moshuarve ishte në shtëpi së bashku me të shoqin e pashqetësuar në asnjë moment, dhe se gjithçka e thënë nga hajduti ishte gënjeshtër.

Por duket se shqiptari i kishte studiuar më së miri sjelljet e vajzës së të moshuarve dhe si rrjedhojë ndërmori sulmin.

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
aahaahaaahahahha a kto meshkujt e shqipris mafiet e botes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons