Forumi Kuq E Zi
Twitpic për iPhone, por a është tepër vonë? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Twitpic për iPhone, por a është tepër vonë? Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Twitpic për iPhone, por a është tepër vonë? Foto_2011_Twitpic_435715857
Twitpic ishte shërbimi standard për shkëmbim të fotografive në Twitter. Përpara Instagram dhe zgjidhjen e vetë Twitterit për shpërndarje të fotografive, shërbimi e kishte dhënë një mundësi për të ngjeshur fotografitë dhe të shpërndahen brenda pak çasteve kohore.
Me blerjen e fundit të Instagram nga Facebook dhe rritjen e numrit të alternativave për fotografi, një aplikacion i vetëm për të cicëruar fotografi tingëllon si një përpjekje e dështuar. Është e qartë që Twitpic i ka 35 milionë konsumatorë, por për sa gjatë përpara se këta përdorues do të ndalojnë së përdoruri zgjidhjet standarde për fotografi të bëra të mundshme në aplikacionet e përgjithshme dhe të zbulojnë me bollëk editorët e shtimit të fotografive që tashmë kanë dalë?

Twitpic nuk është duke vuajtur për para, megjithëse kurrë nuk janë financuar. Sidoqoftë, një grup i përkushtuar i përdoruesve të cilët e kanë përdorur Twitpic-un vetvetiu, a e kanë marrë tashmë vesh që ekzistojnë aplikacione të tjera prej të cilave ata mund të zgjedhin? Siç duket jo./pcworldalbanian


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons