Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kulti 666: 30 qershori, fundi i botës prej Fri 04 May 2012, 15:53

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një sekt i errët kristian i njohur si 666, thotë se fundi i botës po afrohet, dhe ai do jetë në 30 qershorin e këtij viti.

Sekti tani ka nisur edhe një fushatë globale për të njoftuar për fundin që na pret. Ka ngritur billboards në mbarë Shtetet e Bashkuara për të njoftuar gjithkënd për këtë ngjarje.

Ata thonë se më 30 qershor do të zhduken të gjithë njerëzit, përveç pasuesve të këtij sekti.

“Growing in Grace International” është sekti që i shtohet zërave se këtë vit do jetë fundi i botës. Sekti drejtohet nga Jose de Luis de Jesus, që hapur e quan veten antikrishti. Pasuesit e tij kanë të stampuar në trup tatuazhet 666./albeu/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons