Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Jessica Simpson bëhet nënë prej Wed 02 May 2012, 16:18

Vizitor

avatar
Vizitor
Jessica Simpson është bërë nënë për herë të parë, fryt i një raporti të gjatë me të fejuarin e saj, Eric Johnson. Cifti ka zgjedhur emrin Maxwell për vajzën e cila sapo ka ardhur në jetë. Është vet këngëtarja e cila është dalluar për hijeshinë e saj që ka zgjedhur profilin e saj në rrjetin social Twitter për të dhënë këtë lajm për fansat: "Eric dhe unë jemi të ngazëllyer t’ju njoftojmë për lindjen e vajzës tonë, Maxwell Drew Johnson”.

Më tej në deklaratën e këngëtares shkruhet: "Ne ju falënderojmë të gjithëve për mbështetjen e madhe që na keni dhënë. Kjo ka qenë përvoja më e madhe në jetët tona!”.

tch

2 Re: Jessica Simpson bëhet nënë prej Fri 22 Mar 2013, 06:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ti rroj me jet te gjatee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons