Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Madonna, një nënë strikte prej Fri 20 Apr 2012, 17:53

Vizitor

avatar
Vizitor
Edhe pse gjatë gjithë jetës së saj ka bërë çfarë i ka dashur qejfi, tani që ka fëmijë (Lourdes 15 vjeç, Rocco 11 vjeç dhe David 6 vjeç) gjërat po ndryshojnë për Madonna-n. Diva e muzikës botërore pranon në një intervistë televizive se është një nënë shumë strikte: “Mendoj se jam e rreptë, por duhet të jem më shumë sepse më duket vetja sikur çdo ditë bëj negociata me fëmijët e mi”.53-vjeçarja thekson se nuk i ka pëlqyer aspak kur ka marrë vesh nga fotot e publikuara në mediat rozë se vajza e saj pinte cigare. Kur gazetari i kujton se në videon e saj të fundit muzikore ‘Girls Gone Wild’ edhe ajo shfaqet duke pirë cigare, Madonna përgjigjet: “Është e vërtetë, por ka një ndryshim të madh sepse unë nuk pi duhan. Aty bëhet fjalë për diçka që duhej për videon.”

Më tej, Madonna zbulon se është nga ata prindër që me të hyrë në shtëpi fillojnë me pyetje të tipit: “I keni bërë detyrat? Pse po ha këtë? apo Pse je veshur kështu?”

Me pak fjalë, një nënë “e bezdisshme”.
tch

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons