Forumi Kuq E Zi
Fëmija detektiv kap hajdutin me iPad Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Fëmija detektiv kap hajdutin me iPad Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Fëmija detektiv kap hajdutin me iPad Empty Fëmija detektiv kap hajdutin me iPad prej Thu 26 Apr 2012, 10:33

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Një djalë 15-vjeçar në Itali, falë teknologjisë dhe nuhatjes “hi-tech”, ka ndihmuar policinë për të lokalizuar hajdutin, që kishte vjedhur pikërisht iPad-in e tij. Detektivi i vogël u kishte propozuar agjentëve që t’i ndihmonte në hetim, pikërisht kur e ëma po bënte denoncimin për vjedhjen që ishte kryer në familjen e tyre, më 22 prill. Përveç iPad-it, në apartament ishin vjedhur një laptop, disa para kesh dhe objekte të tjera personale, bëjnë të ditur mediat italiane.

Falë teknologjisë, djaloshi ka arritur të lokalizojë hajdutin, një 34-vjeçar nga Roma dhe policia më pas ka prangosur atë dhe një bashkëpunëtor.
tch

2Fëmija detektiv kap hajdutin me iPad Empty Re: Fëmija detektiv kap hajdutin me iPad prej Wed 27 Mar 2013, 05:27

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aahaaaah qenka inteligjent kur trritet pade ca do bohhettt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons