Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tri infarkte ne tri ore, mbijeton femija prej Mon 19 Sep 2011, 18:55

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
WOLVERHAMPTON- Ka pesuar tri atake ne zemer ne tri ore, tri jave me pare.

Pas te parit, zemra e Alfie Green ka ndalur per 17 minuta, por cuditerisht ka rifilluar te rrahe serisht.

Me pas ajo u ndal per dhjete minuta pas sulmit te dyte dhe dy minuta pas pas te tretit dhe rifilloi perseri te rrahe.

Pavaresisht frikes se perhereshme te nje demtimi te trurit te madh, femija ka patur nje sherim te plote.

Femija ka habitur mjeket qe pothuajse kishin hequr dore nga mundesia per ta ringjallur ate.

Stafi mjekesor shpjegon se truri i tij duket sikur e kane riparuar.

E ema Stacey, 24 vjec, deklaroi se: ” Une as nuk e dija qe nje femije kaq i vogel mund te pesonte nje atak ne zemer, imagjinoni tre.

Kur zemra e tij pushoi se rrahuri per nje kohe te gjate menduam se e humbem. Por ai u tregua nje luftetar i madh".

Alfie lindi i shendetshem ne shtator, tre jave me pas prinderit e tij se bashku me femijen shkuan te bejne pazarin, kur ai ndaloi frymemarrjen.

Prinderit e tij e cuan menjehere ne spital, ku mjeket kane shpjeguar se vogelushi kishte pesur nje atak ne zemer dhe se zemra e tij kishte ndalur per 17 minuta.

Dy ore me vone, Alfie pesoi edhe dy sulme te tjera ne zemer. Cdo here mjeket arriten rifillimin e zemres se tij, por nje hetim ka treguar se nje gjakderdhje kishte demtuar anen e majte te trurit te tij.

Infoalbania


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons