Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Fëmija që pa parajsën.... prej Fri 06 Jan 2012, 08:46

Vizitor

avatar
Vizitor

Një fëmijë amerikan, i cili rrezikoi të vdiste nga një peritonit akut, ka folur në televizion për eksperiencën e tij, duke thënë se takoi stërgjyshin në parajsë.Colton Burpo, në vitin 2002, i është nënshtruar dy herë një operacioni emergjence. 11-vjeçari theksoi se kur ndodhej në sallën e operimit, shpirti i tij fluturoi në parajsë.Colton tha se në parajsë takoi Jezusin, një motër që lindi e vdekur si pasojë e një aborti dhe stërgjyshin e tij.“Erdhën disa engjëj, më morën në krahë dhe më dërguan para Jezusit. Më pas, erdhi një person i cili më pyeti nëse isha i biri i Todit. Unë u përgjigja “po” dhe ai më tha që ishte stërgjyshi im”, u shpreh 11-vjeçari për ‘Daily Mail’.Babai i vogëlushit, 41-vjeçari Tod, tha: “Kur na foli për motrën e tij kuptuam se nuk po gënjente dhe unë mendova se është bukur që të kesh një fëmijë në parajsë që të pret.”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons