Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Bretkosa që qëndron si njeri (VIDEO) prej Wed 25 Apr 2012, 13:44

Vizitor

avatar
Vizitor
Një bretkosë është filmuar duke qëndruar si një qenie humane. Në një video të hedhur në YouTube, krijesa shfaqet duke pushuar me gjymtyrët e përparme të mbështeturat tek ato të pasmet, ulur në një stol.Video është përhapur nëpër rrjete sociale duke bërë që të kthehet në video ngjitëse duke hapur debat.Personi i cili ka ngarkuar videon në YouTube, shkruan se nuk ka pasur asnjë improvizim apo abuzim me bretkosën. Pas filmimit ai thotë se bretkosa është larguar duke u hedhur në ujë. /F.Stafa/

2 Re: Bretkosa që qëndron si njeri (VIDEO) prej Wed 27 Mar 2013, 05:19

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaaahaahaahhahaa sa ko m qesh aaaaahhaah


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons