Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Në ndeshjen Zvicër – Shqipëri, ku luanin në të dy ekipet shqiptarë, interesi në mbarë botën shqiptare ishte më i larti i viteve të fundit!
Madje euforizmi i shqiptareve për një fitore të “sigurt” ndaj Zvicrës të inkurajuar pas fitores së merituar që arriti kombëtarja shqiptare me Qipron, me rezultatin e thellë 3-1, ngriti shumë lartë pretendimet e tifozërisë…

Por, nga ana tjetër ishin dhe lojtarët shqiptarë të cilët luajnë me kombëtaren zvicerane të cilët si para ndeshjes, po ashtë dhe pas saj, kurrë nuk devijuan dëshirës dhe atdhedashurisë së tyre.

Madje, kur lojtari i talentuar Xherdan Shaqiri shënoi gol në portën e kuqezinjve, në shenjë respekti uli kokën dhe nuk e festoi golin, ndërkohë kamera fokuson familjen dhe të atin e tij, i cili nuk lëvizi nga vendi aspak, madje shprehu dhe një pikëllim për këtë gol, pasi, si për të birin po ashtu dhe për të, zemra e tyre rrihte Shqip!

Pa dashur të zgajtemi, po citojmë vetëm deklarimin e Xherdan Shaqiri pas ndeshjes: “Unë nuk jam tradhtar vetëm se jam duke luajtur për Zvicrën.
Nuk mu ofrua kurrë një ofertë nga Shqipëria.
Kjo nuk ka asnjë lidhje – unë jam dhe do vdes SHQIPTAR ♥”/alb-observer/

Ndiqni në vijim golin e Shaqirit ndaj Shqipërisë:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
edhe i ati e ka kuptu se ai sduhet tlunte kunder vendit tvet...fuck atyre qe ndrrojn kombin me lekun


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons