Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Madonna, me fizik burrëror prej Sat 04 Feb 2012, 18:04

Vizitor

avatar
Vizitor


Mbretëresha e muzikës pop Madonna duket se e ka tepruar me palestrën. Gjatë një konference për shtyp në Indianapolis,qytet ku të dielën do të zhvillohet Super Bowl, Madonna është shfaqur me një fizik pothuajse të një mashkulli.

Ndërkohë në aspektin e karrierës, pritet që së shpejti të dalë singëlli ‘Give Me All Your Luvin’, por ndërkohë në iTunes në Japoni, melodia është publikuar tashmë.

Madonna nuk e dinte ende se cfarë ka ndodhur në Japoni, përndryshe me atë fizik plot me muskuj nuk do të tregohej aq e qeshur sa u duk në konferencë.

2 Re: Madonna, me fizik burrëror prej Sun 10 Feb 2013, 04:47

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ouuuuuu krejt muskuj edhe shumicen burrrave ua kalonka me trupin


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons