Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kerr: Djali, gjëja më e bukur në jetë prej Tue 03 Apr 2012, 14:29

Vizitor

avatar
Vizitor
Sfilatat për Victoria’s Secret dhe martesa me aktorin Orlando Bloom nuk janë gjërat që i kanë dhënë më shumë kënaqësi në jetën e saj modeles Miranda Kerr. Ajo ka një fëmijë 14 muajsh me aktorin britanik dhe është shprehur se djali i vogël është gjëja më e bukur që i ka ndodhur në jetë.“Dua t’i jap të gjithë energjinë time. Është i mrekullueshëm, gjëja më e bukur që më ka ndodhur në jetë”, theksoi Kerr për ‘E!News’.Bukuroshja australiane deklaroi se askush më parë nuk kishte ndikuar aq shumë në jetën e saj sa i vogli Flynn.“Lindja e tij më bëri ta shikoj jetën krejt ndryshe”, shtoi modelja.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons