Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Një nga djemtë e magnatit Hugh Hefner, themeluesit të revistës Playboy, është arrestuar në Los Angeles për shkak se ka dhunuar të dashurën e tij dhe njëkohësisht një nga “lepurushet” e revistës së babait, modelen Claire Sinclair.

Sipas ‘TMZ’, Marston Hefner ka goditur të dashurën në fytyrë dhe në stomak. Përveç kësaj e ka mbajtur të mbyllur për disa ditë në banesën ku jetojnë të dy, në Pasadena (SHBA).

Ka qenë Sinclair ajo që ka telefonuar familjarët për t’i thënë se çfarë kishte ndodhur e më pas këta të fundit kanë lajmëruar policinë. Policia ka vënë menjëherë në pranga djalin e madh të Hugh Hefner.

21-vjeçari u lirua disa orë më pas pasi pagoi 20 mijë dollarë dhe tashmë duhet të përballet me gjyqin. Hefner dhe Sinclair kanë pranuar se kanë debatuar ashpër para se të ndodhte agresioni.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh aty esht ndryshe shteti nkrahasim me shtetin tonnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons