Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Robert Downey Jr., baba i një djali prej Wed 08 Feb 2012, 14:06

Vizitor

avatar
Vizitor


Aktori Robert Downey Jr. dhe bashkëshortja e tij, producentja Susan Levin, janë bërë prindër të një djali. Lajmin e bën të ditur versioni online i revistës ‘People’.

Bashkëshortja e protagonistit të filmit ‘Iron Man’ lindi fëmijën në orën 7:24 të mëngjesit të ditës së mërkurë në Los Angeles, sipas përfaqësuesit të aktorit.

Foshnja është quajtur Exton Elias Downey dhe ka lindur me peshën 3.4 kilogramë dhe gjatësinë 50 centimetra.

46-vjeçari Downey Jr. ka edhe një tjetër djalë 18-vjeçar, të quajtur Indio, fryt i marrëdhënies me ish-bashkëshorten e tij Deborah Falconer.

2 Re: Robert Downey Jr., baba i një djali prej Sun 10 Feb 2013, 04:35

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ti rroj me jet tgjat femija


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons