Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Llotaria amerikane kap shifra marramendëse prej Fri 30 Mar 2012, 22:31

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Jackpot-i i llotarisë “Megamillions” në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka arritur shifrën tronditëse prej 500 milion dollarësh, më i madhi në historinë e kësaj loje.
Shifra rekord që mund të fitohet nga një ose disa persona me fat, u akumulua pasi shorteu i ditës së martë nuk solli asnjë fitues.

Loja radhës do të mbahet ditën e premte dhe fluksi i qytetarëve amerikanë drejt pikave ku shiten bileta të kësaj lotarie është rritur ndjeshëm.

Rekordi i mëparshëm i kësaj lotarie ishte 390 milion dollarë dhe u fitua më 6 mars të vitit 2007. Shitësit nëpër pikat ku shiten biletat e kësaj lotarie thonë se shifra e madhe “jackpot” ka bërë që edhe klientët që nuk kanë blerë kurrë një biletë të tillë, ta bëjnë këtë, duke shpresuar tek “fati i fillestarit”.

Të intervistuar nga mediat amerikane, qytetarët thonë se mundësia për të fituar lotarinë është tmerrësisht e vogël, por askush nuk humb gjë nëse shpenzon pak dollarë për të blerë një biletë, fundja, prandaj quhet dhe lotari…


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons