Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Përgjigjet e Llotarisë Amerikane 2013 prej Sun 06 May 2012, 22:50

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Qe prej dates se sotshme ( 4.05.2012 ) ne faqen zyrtare te Llotarise Amerikane KETU ju mund te kontrolloni nese jeni shpallur fitues apo jo.

Ata qe kane aplikuar per here te pare mund te klikojne KETU dhe pasi te klikojne ‘Continue’ duhet te plotesojne te dhenat personale:

1.Confirmation Number ( Numri personal i konfirmimit qe ju eshte dhene kur keni plotesuar aplikimin)

2.Mbiemrin tuaj

3.Vitin tuaj te lindjes

Dhe me pas klikoni ne butonin submit.

Urojme te jeni nje prej fituesve, megjithate edhe nese nuk jeni perzgjedhur, mos e humbisni numrin tuaj te konfirmimit pasi ka dhe nje faze te dyte perzgjedhjesh ne daten 1 Tetor, 2012.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons